Miodowe Lata Kaseta VHS – Moje nowości w kolekcji kaset (Sierpień 2020)

Co miesiąc coś wpada do mojej kolekcji kaset, a nie zawsze mam chęć żeby wszystko recenzować. Postanowiłem więc, że z końcem każdego miesiąca będę publikować Wam tu wszelkie nowości vhs. Zapraszam na nowości z sierpnia 2020 roku:

Bardzo lubię bajki z Hanna Barbera – Flintstonowie, Jetsonowie, Scooby Doo itd. Kaseta „Nie ma jak w Jaskini” zawiera odcinki, które głównie dotyczą przygód dzieci jaskiniowców. Znajdziemy tu więc odcinki serialu „Pebbles i Bamm-Bamm zapraszają” które oczywiście skupiają się na nastoletnim życiu córki Flintstonów i syna Rubblów. Mamy też odcinek serialu „Flintstonowie” który także skupia się na dzieciach, a raczej na jednym z bohaterów, który przebiera się za niemowlaka.

Tego filmu chyba nikomu nie muszę przedstawiać. Udało mi się ostatnio zdobyć drugi egzemplarz. Martwica Mózgu to świetna dawka czarnego humoru, krwi, flaków. Po prostu prawdziwa klasyka, gdzie głównego bohatera terroryzuje matka zombie.

Veil of Blood (1973) to horror pomieszany z erotyką. Mamy tu wampiry, rozwiązłe rytuały czarownic i mnóstwo nagości. Recenzja i fragment filmu z lektorem tu:

Fanem „Miodowych Lat” jestem już od wielu lat i nic dziwnego, że zależało mi na znalezieniu tej kasety. Kaseta wideo Miodowe Lata była dostępna w sprzedaży wysyłkowej i dziś raczej ciężko ją zdobyć – Jest to zresztą jedynie oficjalne wydanie, bo na DVD Miodowe Lata niestety nigdy się nie ukazały. Są tu dostępne 4 odcinki m.in. Mister Uprzejmości w którym Karol bierze udział w konkursie na najbardziej kulturalnego człowieka, a ponieważ należy raczej do osób porywczych to jest to dla niego ogromny wyczyn. Z kolei w odcinku Szefowa z kanałów (tu z błędem Szefowa kanałów) Tadzik zostaje oskarżony o napad na bank, a Karol, Alina i Danka muszą pomóc mu wyjść z kłopotów.

Author: kasetyvhs

Share This Post On

Submit a Comment