Kategorie
Bez kategorii

Naukowiec z Watykanu ujawnia prawdę o Nibiru „Jest blisko Ziemi”

Nibiru to tajemnicze ciało niebieskie o którym już od dawna dyskutuje się w wielu kręgach. Wielu naukowców uważa ten temat za całkowicie wymyślony i nieprawdziwy, a jednak faktem jest, że o Nibiru pisali Starożytni Sumerowie opisując go jako Planetę Marduka. Był to jeden z ich Bogów.

Jednak o wiele więcej pisze o niej pan Sitchin, który opisuje Nibiru jako Planetę z której pochodzą istoty pozaziemskie. Ta Planeta kiedyś zmieni wszystko na Ziemi. Czy tak będzie? O tym wypowiedział się ten człowiek. Mówił o Watykanie, ale przedstawił go w naprawdę zupełnie inny sposób. W sposób w jaki ciężko sobie wyobrazić – Czy Watykan ukrywa przed nami całą prawdę o Nibiru?

Ten człowiek twierdzi, że Planeta X jest coraz bliżej, ale wszystko jest o wiele bardziej skomplikowane. Chodzi o tajemnicze jednostki działające na terenie Watykanu. To one powstały gdy Amerykanie poznali prawdę o istotach pozaziemskich. Wtedy Watykan postanowił pójść o krok dalej i wtedy odnalazł prawdę o Nibiru i tym, że jest już bardzo blisko Ziemi. Od niej rozpoczną się zmiany. To Planeta Nibiru sprowadzi tu istoty zwane jako Anunnaki